Image
Image
marker

Ege Eylül Gıda
Food Revolution

2004 yılından bu yana gıda deneyimi ile sektörde önemli kuruluşlardan biri olan Ege Eylül Gıda Ltd. Sti. toptan gıda işinin uzman firmalar tarafından yürütülmesi adına gıda hizmet ve dağıtımına büyük  önem vermiştir. Değişen ve gelişen gıda sektörüne paralel olarak kendini her geçen gün yenileyen firmamız 2000’e yakın ürün çeşidi ile İzmir’de cafe, restaurant, otel ve fast food noktalarının  gıda ve temizlik ürünlerinin tedarik ve dağıtım hizmetini vermektedir. Çalıştığımız iş ortaklarımızdan aldığımız güven, istikrar, kalite ve uygun fiyat politikamızı müşterilerimizle paylaşarak her zaman daha iyisini yapabilmenin haklı gururu ile dürüstlük ilkesini en büyük sermaye olarak benimsenmiştir.

Toptan Satış
Ege Eylül Gıda' da binlerce çeşit ürünü uygun fiyatlarla ve zaman harcamadan bulabilirsiniz.
Güvenilir ve Kaliteli Ürün
Ürünlerimizin tamamı sizlerin daha sağlıklı ve güvenilir ürünlere ulaşmanızı sağlamak için güneş almayan ve nemsiz depolarımızda durmaktadır.
Teslimat
Bizleri tercih edip belli bir miktarda alışveriş yapan tüm müşterilerimize özel ücretsiz teslimat imkanı vardır.

Ege Eylül üreticiden tüketiciye en kaliteli gıda ve temizlik  ürünlerini en ekonomik fiyatlarla hızlı bir şekilde sunmayı hedefliyor.

Ege Eylül Gıda, gıda ürünleri alanında nitelikli ve deneyimli kadrosu ile ürün kalitesini birinci önceliğine almış, aynı zamanda tüketici talep ve tercihlerine göre çalışmalar yapan bir kuruluştur.

Ege Eylül Gıda olarak, kurumumuzun ve müşterilerimizin, her şeyin en iyisine layık olduğuna inandık. Şirketimizle ilgili talep, beklenti ve sorunlarınızı önemsiyor, size en iyi hizmeti verebilmek için bize ışık tutacağına inanıyoruz.

Sunduğumuz ürün ve hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kalite yönetim sisteminin sürekliliğini ve etkinliğini sağlayan, yeniliklere açık, ölçen ve iyileştiren, bir firmayız.

Image module

Zengin Ürün Çeşitliliği

Ege Eylül  Gıda’nın serüveni 2004 yılında, 3 marka ve 11 çeşit ürünle başladı. Gün geçtikçe büyümeye devam eden EgeEylül Gıda, şu an elliye yakın marka ve 1000’i geçkin ürünüyle İzmir içerisinde; cafe,restaurant, fast food mekanları ve otellere hizmet vermektedir..

0
Zengin ürün çeşitliliği
0
Mutlu Müşteri
0
Farklı Marka
0
Deneyimli Personel